Ing. Jaroslava Koštialová – J&R e-Media

Tvorba webu a online obsahu

Vydavateľstvo

Rozmýšľali ste niekedy prečo sú také veľké rozdiely v kvalite tímov na Slovensku v porovnaní s tímami, napríklad, Španielska, Holandska alebo Anglicka? Prečo sa naše futbalové reprezentácie nikdy neprebojujú na popredné priečky prestížnych európskych a svetových turnajov?

Po niekoľkoročných skúsenostiach s futbalom v zahraničí a reálnou prácou s mládežou na Slovensku vieme, že potenciál u nás je rovnaký ako v zahraničí. V čom je teda rozdiel? Predovšetkým v práci a kvalitnom vedení. Pre výchovu kvalitných futbalistov je potrebné zvoliť vhodný tréningový systém a striktne ho dodržiavať. Žiadny systém však nebude fungovať bez správnej psychologickej prípravy.

Keďže nám záleží na rozvoji a skvalitnení futbalu na Slovensku, rozhodli sme sa, že odhalíme tajomstvo úspechu zahraničných futbalových klubov slovenským trénerom, manažérom klubov, hráčom a ich rodičom. Každý tréner, ktorý chce so svojím tímom dosiahnuť úspech a z hráčov vychovať futbalovú elitu, mal by určite naštudovať príručky, ktoré Vám predstavujeme na našej stránke.

SAQ Futbal

SAQ Futbal

Alan Pearson