Ing. Jaroslava Koštialová – J&R e-Media

Tvorba webu a online obsahu

Alan Pearson

Buďte o krok vpred pred vašimi súpermi!

Program SAQ Futbal je používaný reprezentačnými a európskymi tímami, klubmi Premier League a Football League.

Druhá verzia – plne aktualizovaná o najnovší výskum – obsahuje viac ako 160 ilustrovaných, praktických cvičení a obmeny cvikov sú prakticky nekonečné:

  • základy – rozcvička, bežecká forma, upokojenie a zotavenie
  • cviky špecifické pre futbal – vzory pohybu, tímové cvičenia a cviky špecifické pre pozíciu
  • kompletné futbalové tréningové programy.

SAQ Program je vôbec prvým futbalovým špecifickým programom vytvoreným na rozvoj pre futbal kľúčových vlastností – rýchlosť, pohyblivosť, obratnosť. Program slúži tiež na zlepšenie koordinácie očí, rúk a nôh, zvýšenie sily, výbušnej sily a kontroly telesného jadra.

Kniha vám poskytne návod ako prispôsobiť program tak, aby splnil požiadavky tímového tréningu aj požiadavky individuálnych hráčov, ktorí potrebujú špecifický rozvoj podľa pozície. Program je určený pre deti od 6 rokov až po dospelých profesionálnych hráčov.

Kniha vám umožní na praktických ilustrovaných príkladoch pochopiť ako a prečo SAQ Program funguje. Efektívne začlenenie SAQ Programu do futbalového tréningu, môže mať veľký vplyv na zníženie úrovní zranení u hráčov.

SAQ Program je špecifickým aj vďaka SAQ vybaveniu (množstvo moderných pomôcok), ktoré urobí tréning variabilným a zábavným. Obmeny cvikov sú prakticky nekonečné a dosiahnuté výsledky môžu byť celkom udivujúce.

Futbal je fyzicky a mentálne náročný šport, ktorý vyžaduje široký okruh zručností – výbušnú a mnohosmernú akceleráciu, bleskurýchle reakcie, koordináciu, pohyblivosť a schopnosť pokryť plochu efektívne a rýchlo. Uvedením techník rozvinutých počas mnohých rokov niektorými z najlepších svetových trénerov a hráčov, SAQ Futbal poskytuje kompletný tréningový program, ktorý pomôže hráčom všetkých úrovní zlepšiť svoju hru.

Alan Pearson je hnacou silou medzinárodne známej tréningovej organizácie SAQ International Ltd. Jeho prelomové programy sa používajú v niekoľkých najlepších svetových tímoch, vrátane Manchester United, Liverpool, Newcastle, Rangers a Celtic.

Kniha je vhodná pre:

  • futbalových trénerov – všetky vekové kategórie,
  • hráčov

Krstným otcom knihy SAQ Futbal je svetoznámy hráč a jeden z najlepších futbalistov Slovenska, v súčasnosti hrajúci za SSC Neapol, Marek Hamšík, ktorý knihu symbolicky trávou z futbalového ihriska pokrstil 9. júna 2012 v Badíne pri Banskej Bystrici, pri príležitosti 80. výročia vzniku futbalového klubu ŠK Badín. Prečítajte si viac o SAQ Futbal