Nastavenie súborov cookie
Nastavenie súborov cookie

Hľadať

Napísali o knihe SAQ Futbal od Alana Pearsona

 

Videl som Alana Pearsona v práci a mal som to šťastie počuť jeho vždy jasné a vnímavé informácie o pohyblivosti, posilňovaní a kon­dičnej príprave. Teším sa, že svoje myšlienky vyjadril v tlačenej podobe. SAQ Futbal bude najužitočnejším zdrojom pre odborníkov hry a som si istý, že bude mať nespochybniteľný vplyv na celkové kondičné posilňovanie hráčov, od špičkových medzinárodných profesionálov až po tých, ktorí sa radujú z dobrého zápasu ako rekreačnej aktivity. Odporúčam preverené a dobre premyslené teórie Alana Pearsona.

Craig Brown

Reprezentačný tréner a technický riaditeľ,

Škótska futbalová asociácia

 

Za viac ako 20 rokov mojej kariéry ako pro­fesionálneho hráča som videl množstvo trénerov a tréningových programov – roky starej školy a monotónnych programov. Moja skúsenosť s Veľkým Alom (Alan Pearson) a SAQ v zákla­doch zmenila spôsob, akým som nazeral na svoj tréning. SAQ program je bez pochýb jedným z dôvodov, prečo si stále udržujem súčasnú pozíciu v Premier League vo veku takmer 37 rokov. Cítim, že s použitím programu som schopný pokračovať v kariére do mojej šty­ridsiatky.

David James

Aston Villa, Liverpool, West Ham, Manchester City, Portsmouth, Anglicko

 

Mojou prácou, ako certifikovaného fyziote­rapeuta a športového vedca v profesionálnom futbale, je dozerať na stratégie prevencie zranení, rehabilitácie po zranení a kondičné posilňovanie mojich hráčov.

Základné zručnosti a pohyby učené počas cvikov založených na SAQ podporujú všetky tieto ciele a poskytujú rámec, v ktorom sa hráči môžu trénovať sami, aby vykonávali šport, ktorý si vybrali. Následkom toho v mojej práci aktívne presadzujem a využívam princípy SAQ od juniorských futbalistov až po hráčov Premier League a reprezentácie.

V osobe Alana Pearsona má SAQ niekoho s neprekonateľným entuziazmom a predvída­vosťou myslieť nekonvenčne, čo zaistí, že princípy SAQ zdôraznia základný posun vo všetkých športoch.

Veľmi odporúčam SAQ Futbal ako hlavný nástroj, ale keď budete mať podrobné vedomosti princípov SAQ tréningu, najväčším zdrojovým nástrojom bude vaša predstavivosť a porozume­nie SAQ princípov spojených s vašim vybraným športom.

Peter Friar MSc MCSP BSc (Hons)

Riaditeľ Športového lekárstva,

Sunderland AFC

 

V modernom futbalovom zápase má výbušné tempo, schopnosť rýchlo zmeniť smer a okamžite akcelerovať stále väčšiu dôležitosť. Verím, že začlenenie cvičení SAQ tréningu do futbalového programu počas istého obdobia má výrazný vplyv na tieto oblasti. Myšlienky a praktické cvičenia, ktoré boli vyvinuté v rámci SAQ pro­gramu, prispievajú k získavaniu výhody v hre, kde centimetre a milimetre môžu urobiť rozdiel medzi víťazstvom a prehrou.

Steve Palmer

Watford FC

 

Inšpirujúci Alan Pearson a SAQ program zohrali veľkú úlohu v mojom rozvoji, ako fut­balového trénera, a v práci s hráčmi akéhokoľvek veku a schopností. Je iný ako iné programy, pretože kombinuje technické a taktické aspekty športu s fyzickými a prípravnými elementmi. Ako profesionálnemu hráčovi Perth Glory v Hyundai A-League (Austrália), Alanov in­dividuálny program mi umožnil súťažiť na najvyššej úrovni. Odporúčal by som SAQ všetkým trénerom a hráčom bez ohľadu na vek alebo schopnosť.

Mark Lee

Perth Glory, Hyundai A League Austrália

Referent rozvoja mládeže

Football West Perth, Austrália

 

SAQ som použil ako hráč a uvedomil som si výhody programu v mojom výkone, či už v tré­ningu alebo v zápase. Teraz som trénerom, začleňujem SAQ program do tréningu, pretože je zábavný, všestranný a, čo je najdôležitejšie, prináša výsledky.

Kevin Ball Asistent riaditeľa Akadémie,

Sunderland AFC

 

Vysoká úroveň rehabilitácie vrcholových športovcov, ktorej som súčasťou, je vedená hlavnými princípmi SAQ. Je dôležité akceptovať, že tento prístup k športovcom nie je iba sériou cvičení, ale progresívnym programom. Niektoré prístupy k príprave prichádzajú a odchádzajú, ale spôsob SAQ je správnou cestou k práci! Táto vec skutočne funguje!

John Green Bsc Hon, MCSP, HPC

Fyzioterapeut a športový vedec Premier League. Expert na rehabilitáciu pre hviezdy Premier League, vrátane Kierana Dyera, Michaela Owena a Deana Ashtona.


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
DPH 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Hľadať