Nastavenie súborov cookie
Nastavenie súborov cookie

Hľadať

Napísali o knihe Sústreďme sa na futbal od Billa Beswicka

 

Prvý krát som počul Billa rozprávať, keď som začínal moju trénerskú kariéru a moje skúsenosti ako hráča ma presvedčili, že Billovo posolstvo – sila pozitívneho postoja – bolo kľúčom k tomu, ako dostať to najlepšie z hráčov a tímov.

Za posledných 15 rokov som mnou Bill pracoval v niekoľkých tímoch Premier League a s reprezentačným tímom Anglicka. Spolu sme rozvinuli trénerskú filozofiu, ktorá sa zameriava na fyzické, technické a taktické kvality tímov, pričom vždy zahŕňa silu pozitívnych postojov a robí správne životné rozhodnutia.

Keď som pracoval pri Billovi, videl som z prvej ruky silný vplyv skúseného športového psychológa, ktorý vytvára pozitívne prostredie v rámci emocionálnej „horskej dráhy“ sezóny Premier League. Táto kniha obsahuje mnoho príkladov, ktoré ukazujú, ako aplikovanie športovej psychológie zvýšilo výkon. Ja som sa tiež stal viac psychológom a menej trénerom v snahe vytvoriť a udržať víťazné tímy.

S Billom ako mentorom a kolegom som sa stal lepším študentom zápasov a nadšeným čitateľom kníh, ktoré zdieľajú lekcie a skúsenosti skvelých trénerov. Všetci tréneri – od najnižších až po profesionálne úrovne – musia neustále rozširovať svoje vedomosti a táto kniha je kľúčom k ich chápaniu mentálnej stránky zápasu.

Študujte, učte sa a radujte sa.

Steve McClaren

Hlavný tréner, FC Twente (Holandsko)

Bývalý hlavný tréner reprezentácie Anglicka

 

Ako organizácia zameraná na rozvoj vzdelania a trénovania naliehavo odporúčame (Focused for Soccer).

Jeff Tipping

Riaditeľ vzdelávania pre Národnú asociáciu futbalových trénerov Ameriky (NSCAA)

 

Bill Beswick je výnimočný na poli športovej psychológie. Jeho práca bola a je hodnotným zdrojom v mojej kariére a ja by som naliehavo odporučil Sústreďme sa na futbal (Focused for Soccer) trénerom a športovcom na všetkých úrovniach.

Shelley Smith

Hlavná trénerka ženského futbalového tímu v Južnej Karolíne, USA

 

Vždy ma zaujímala mentálna stránka zápasu a Sústreďme sa na futbal bola prvou knihou, ktorá mi pomohla pochopiť silu postoja a ako dostať zo seba to najlepšie.

Jamie Carragher

Obranca, Premier League, Liverpool FC


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
DPH 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Hľadať