Nastavenie súborov cookie
Nastavenie súborov cookie

Hľadať

Tajomstvo úspechu zahraničných futbalových klubov

 

Rozmýšľali ste niekedy prečo sú také veľké rozdiely v kvalite tímov na Slovensku v porovnaní s tímami, napríklad, Španielska, Holandska alebo Anglicka? Prečo sa naše futbalové reprezentácie nikdy neprebojujú na popredné priečky prestížnych európskych a svetových turnajov?

Po niekoľkoročných skúsenostiach s futbalom v zahraničí a reálnou prácou s mládežou na Slovensku vieme, že potenciál u nás je rovnaký ako v zahraničí. V čom je teda rozdiel? Predovšetkým v práci a kvalitnom vedení. Pre výchovu kvalitných futbalistov je potrebné zvoliť vhodný tréningový systém a striktne ho dodržiavať. Žiadny systém však nebude fungovať bez správnej psychologickej prípravy.

Keďže nám záleží na rozvoji a skvalitnení futbalu na Slovensku, rozhodli sme sa, že odhalíme tajomstvo úspechu zahraničných futbalových klubov slovenským trénerom, manažérom klubov, hráčom a ich rodičom. Každý tréner, ktorý chce so svojím tímom dosiahnuť úspech a z hráčov vychovať futbalovú elitu, mal by určite naštudovať príručky, ktoré Vám predstavujeme na našej stránke. Knihy Vám doručíme už do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky, resp. prijatia platby na účet. 

Pre pravidelný bezplatný informačný servis o tréningu sa neváhajte stať našimi fanúšikmi na Facebooku a budete mať prehľad o najnovších informáciach a tipoch. Pripravujeme aj sekciu určenú iba registrovaným zákazníkom s prístupom k ďalším tréningovým tipom.

 

Buďte o krok vpred pred Vašimi súpermi.

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
DPH 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Hľadať