Nastavenie súborov cookie
Nastavenie súborov cookie

Hľadať

Často kladené otázky

1. Prečo je v ponuke tak málo produktov?

Zastávame názor, že kvalita je dôležitejšia ako kvantita a trh je až príliš preplnený kvantitou, v ktorej je náročné vyznať sa. Koľkokrát sa Vám stalo, že ste si niečo kúpili a nakoniec zistili, že ten produkt nestojí za nič?

Knihy, ktoré ponúkame v e-shope, sme starostlivo vybrali a odskúšali v praxi. Až potom, keď sme si boli istí ich kvalitou, sme ich preložili do slovenčiny a vydali. Sortiment ponúkaný v e-shope budeme postupne rozširovať ale, ako už bolo povedané, každý produkt ponúkaný v e-shope musíme najprv vyskúšať, aby sme Vám priniesli iba to najlepšie, čo na trhu existuje. Spokonosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá.


2. Prečo sa mám registrovať?

Registrácia Vám umožní pohodlnejší prístup k Vašim objednávkam. Pripravujeme aj program odmeny registrovaných zákazníkov, ktorý Vás určite poteší.


3. Za aký čas mi bude doručená zásielka?

Zásielky posielame už nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky s platbou na dobierku, resp. nasledujúci deň po pripísaní sumy na účet pri platbe prevodom na účet. V prípade, že nie je možné zásielku poslať v čo najkratšom čase, t.j. do 5 pracovných dní, kontaktujeme Vás a dohodnem ďalší postup.


4. Sú knihy ponúkané na www.jremedia.sk na predaj aj v kamennom kníhkupectve?

Okrem nášho e-shopu www.jremedia.sk je možné knihy zakúpiť aj v predajni Diskont Vinaxa (Tipos Tipsport) v Prievidzi na Mojmírovej ulici.


5. Ak sa prihlásim na odber noviniek, nebudem dostávať spam?

Žiadny strach, na našich zákazníkoch nám záleží a robíme všetko pre to, aby sme ich údaje ochránili. Údaje, ktoré nám zveríte, nikdy neposkytneme ďalej, slúžia len na  komunikáciu medzi www.jremedia.sk a Vami. Tréningové tipy Vám budeme zasielať v rozumných intervaloch, aby Vám pomáhali a neobťažovali Vás. 


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
DPH 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Hľadať